Waktu Tayangan
Pilih menerusi pawagam: MBO | GSC | TGV | LFS | mmCineplexes | Blockbuster
Pilih menerusi kawasan: Tengah |  Utara |  Selatan |  Pantai Timur |  Timur Malaysia

Nota: Kini anda boleh tempah tiket di MBO Cinemas, mmCineplexes, Amerin Cineplex, Mega Cineplex Bertam, Emperor Cinemas dan Blockbuster Cineplexes dengan hanya klik pada waktu tayangan.

Timur Malaysia

Tarikh:

Pilih Pawagam:


mmCineplexes - Riverside Kuching, Kuching  [Butiran Sinema]


Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris


mmCineplexes - Summer Mall, Kuching  [Butiran Sinema]


Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
Terra Willy (U) Gold Class
1 Jam 30 Minit, Inggeris
Jumanji: The Next Level (ATMOS) (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris


MBO - Spring Mall, Kuching  [Butiran Sinema]


A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris


MBO - Imago Kota Kinabalu, Kota Kinabalu  [Butiran Sinema]


A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
Terra Willy (U) Gold Class
1 Jam 30 Minit, Inggeris
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris


GSC - Suria Sabah, Kota Kinabalu  [Butiran Sinema]


Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
11:50AM
02:00PM
04:10PM
06:20PM
08:30PM
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
04:05PM
The Good Liar (18) Gold Class
1 Jam 50 Minit, Inggeris
02:10PM
08:50PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:30AM
11:00AM
12:30PM
01:05PM
01:35PM
03:05PM
03:40PM
04:10PM
05:40PM
06:15PM
06:45PM
08:15PM
08:50PM
09:20PM
10:40PM
10:50PM
11:25PM
11:55PM
Jumanji: The Next Level (ATMOS D-BOX) (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:30AM
02:05PM
04:40PM
07:15PM
09:50PM
12:25AM (15 Dis)
Jumanji: The Next Level (ATMOS) (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:30AM
02:05PM
04:40PM
07:15PM
09:50PM
12:25AM (15 Dis)
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
11:00AM
12:00PM
03:25PM
04:30PM
06:40PM
10:50PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
11:10PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
11:35AM
01:10PM
01:50PM
05:30PM
06:20PM
07:45PM
08:35PM
10:00PM


GSC - 1Borneo, Kota Kinabalu  [Butiran Sinema]


Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
01:50PM
08:15PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
12:10PM
08:50PM
11:10PM
12:10AM (15 Dis)
Terra Willy (U) Gold Class
1 Jam 30 Minit, Inggeris
02:30PM
06:50PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:30AM
11:00AM
11:30AM
12:30PM
01:05PM
01:35PM
02:05PM
03:05PM
03:40PM
04:10PM
04:40PM
05:40PM
06:15PM
06:45PM
07:15PM
08:15PM
08:50PM
09:20PM
09:50PM
10:50PM
11:25PM
11:55PM
12:25AM (15 Dis)
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
11:00AM
11:40AM
03:25PM
03:55PM
05:35PM
06:05PM
10:00PM
10:20PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
11:45AM
01:10PM
02:00PM
04:15PM
06:30PM
07:45PM
09:20PM
11:35PM
Wira (P13) Gold Class
1 Jam 48 Minit, Melayu
04:30PM


GSC - CityONE, Kuching  [Butiran Sinema]


A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
01:05PM
07:35PM
Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
11:10AM
01:15PM
03:20PM
05:25PM
07:30PM
09:35PM
11:40PM
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
11:35AM
04:00PM
08:25PM
10:35PM
12:05AM (15 Dis)
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
03:05PM
The Good Liar (18) Gold Class
1 Jam 50 Minit, Inggeris
03:15PM
09:45PM
Salma's Big Wish (P13) Gold Class
1 Jam 29 Minit, Inggeris
01:15PM
07:45PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:30AM
11:00AM
12:00PM
12:30PM
01:05PM
01:35PM
02:35PM
03:05PM
03:40PM
04:10PM
05:10PM
05:40PM
06:15PM
06:45PM
07:45PM
08:15PM
08:50PM
09:20PM
10:20PM
10:50PM
11:25PM
11:55PM
Jumanji: The Next Level (ATMOS D-BOX) (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:30AM
02:05PM
04:40PM
07:15PM
09:50PM
12:25AM (15 Dis)
Jumanji: The Next Level (ATMOS) (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:30AM
02:05PM
04:40PM
07:15PM
09:50PM
12:25AM (15 Dis)
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
11:05AM
02:15PM
05:35PM
06:40PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
11:50PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
10:50AM
12:00PM
01:45PM
04:25PM
05:20PM
06:10PM
08:50PM
09:35PM
11:05PM


GSC - Bintang Megamall, Miri  [Butiran Sinema]


Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
11:10AM
01:15PM
03:20PM
05:25PM
07:30PM
09:35PM
11:40PM
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
08:30PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
04:10PM
08:25PM
10:40PM
10:45PM
Terra Willy (U) Gold Class
1 Jam 30 Minit, Inggeris
11:50AM
06:30PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:00AM
11:30AM
12:30PM
01:35PM
02:05PM
03:05PM
04:10PM
04:40PM
05:40PM
06:45PM
07:15PM
08:15PM
08:30PM
09:20PM
09:50PM
10:50PM
11:05PM
11:55PM
12:25AM (15 Dis)
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
11:50AM
01:15PM
02:00PM
04:10PM
05:40PM
06:20PM
10:15PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
11:00AM
11:25AM
01:40PM
03:25PM
03:55PM
06:10PM
08:00PM
Wira (P13) Gold Class
1 Jam 48 Minit, Melayu
01:50PM


TGV Cinemas - Imperial City Mall, Miri  [Butiran Sinema]


A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
10:30AM
01:30PM
03:00PM
05:45PM
09:45PM
Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
03:30PM
08:00PM
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
01:20PM
05:15PM
07:30PM
10:15PM
12:30AM (15 Dis)
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
08:00PM
Salma's Big Wish (P13) Gold Class
1 Jam 29 Minit, Inggeris
12:45PM
03:45PM
08:45PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:20AM
10:45AM
11:00AM
11:45AM
01:00PM
01:40PM
02:30PM
03:40PM
04:20PM
05:15PM
06:20PM
07:00PM
09:00PM
09:45PM
10:30PM
11:00PM
11:40PM
11:55PM
12:30AM (15 Dis)
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
12:50PM
03:35PM
05:30PM
08:15PM
10:05PM
Knives Out (P13) Gold Class
2 Jam, Inggeris
06:00PM
10:30PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
01:15PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
10:30AM
11:00AM
03:05PM
05:50PM
07:45PM
12:20AM (15 Dis)
Frozen 2 (Family Friendly) (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
10:55AM


TGV Cinemas - Vivacity Megamall, Kuching  [Butiran Sinema]


Jumanji: The Next Level (IMAX) (P13)
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:00AM
01:40PM
04:20PM
07:00PM
09:45PM
12:30AM (15 Dis)
Jumanji: The Next Level (P13) Indulge
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:50AM
01:35PM
06:30PM
09:15PM
11:55PM
Ejen Ali: The Movie (U) Indulge
1 Jam 37 Minit, Melayu
04:15PM
A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
11:15AM
01:30PM
03:40PM
06:00PM
07:45PM
10:00PM
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
02:00PM
05:30PM
09:00PM
11:15PM
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
12:50PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
01:20PM
03:35PM
05:30PM
08:15PM
12:30AM (15 Dis)
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:40AM
10:45AM
01:20PM
04:00PM
06:45PM
08:10PM
09:30PM
10:45PM
12:15AM (15 Dis)
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
10:40AM
12:55PM
03:10PM
08:00PM
10:15PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
12:05AM (15 Dis)
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
11:30AM
03:10PM
05:50PM
06:30PM
10:50PM
Frozen 2 (Family Friendly) (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
10:30AM


LFS - Harbour Mall Sandakan, Sandakan  [Butiran Sinema]


Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
12:30PM
02:40PM
04:40PM
07:00PM
09:15PM
11:15PM
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
12:00PM
02:10PM
04:15PM
09:15PM
11:30PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
12:30PM
02:45PM
04:45PM
05:10PM
09:40PM
11:25PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:10AM
01:30PM
03:50PM
06:10PM
08:35PM
11:00PM
Jumanji: The Next Level (ATMOS) (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
12:00PM
02:20PM
04:40PM
07:00PM
09:30PM
11:50PM
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
12:30PM
02:30PM
04:50PM
07:00PM
07:40PM
09:10PM
11:10PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
12:30PM
02:35PM
07:05PM


Growball Cinemax - Growball Cinemax, Kota Kinabalu  [Butiran Sinema]


A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
08:50PM
Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
01:25PM
05:15PM
06:45PM
10:10PM
12:15AM (15 Dis)
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
12:00PM
03:25PM
05:05PM
06:45PM
08:30PM
11:55PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
12:00PM
02:00PM
03:10PM
04:00PM
06:00PM
06:50PM
08:00PM
10:00PM
12:00AM (15 Dis)
Salma's Big Wish (P13) Gold Class
1 Jam 29 Minit, Inggeris
11:55AM
Terra Willy (U) Gold Class
1 Jam 30 Minit, Inggeris
11:40AM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:30AM
12:15PM
01:35PM
02:30PM
03:10PM
03:40PM
04:45PM
05:50PM
07:00PM
07:55PM
08:20PM
09:15PM
10:00PM
11:30PM
12:10AM (15 Dis)
Patients Of A Saint (18) Gold Class
1 Jam 45 Minit, Inggeris
01:20PM
08:30PM
12:15AM (15 Dis)
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
11:40AM
01:40PM
03:20PM
05:05PM
07:00PM
10:20PM
12:05AM (15 Dis)
Kembalinya Anak Iblis (18) Gold Class
1 Jam 25 Minit, Indonesia
01:15PM
05:10PM
10:35PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
12:05AM (15 Dis)
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
11:30AM
02:55PM
04:45PM
06:35PM
08:45PM
10:25PM
Wira (P13) Gold Class
1 Jam 48 Minit, Melayu
01:25PM
10:20PM


Megalong Cineplex - Megalong Mall Penampang, Kota Kinabalu  [Butiran Sinema]


Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
10:50AM
02:20PM
04:05PM
07:00PM
10:15PM
11:20PM
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
10:35AM
02:50PM
06:50PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
10:45AM
12:50PM
03:00PM
08:45PM
10:40PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:35AM
12:45PM
02:25PM
04:40PM
05:50PM
06:55PM
08:05PM
09:05PM
10:45PM
Knives Out (P13) Gold Class
2 Jam, Inggeris
04:45PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
12:30PM
05:00PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
12:30PM
08:45PM


City Cineplex - City Cineplex, Kota Kinabalu  [Butiran Sinema]


A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
12:55PM
04:20PM
07:45PM
Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
12:40PM
11:40PM
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
12:40PM
02:25PM
04:10PM
07:50PM
09:35PM
11:20PM
Frozen 2 Sing-Along (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
11:00AM
05:55PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
02:25PM
06:05PM
11:50PM
Salma's Big Wish (P13) Gold Class
1 Jam 29 Minit, Inggeris
11:00AM
04:25PM
09:55PM
Terra Willy (U) Gold Class
1 Jam 30 Minit, Inggeris
11:00AM
02:35PM
08:10PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
12:00PM
02:20PM
04:40PM
07:00PM
09:20PM
11:40PM
Jumanji: The Next Level (ATMOS) (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
11:00AM
01:20PM
03:40PM
06:00PM
08:20PM
10:40PM
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
06:00PM
Knives Out (P13) Gold Class
2 Jam, Inggeris
11:00AM
09:25PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
05:25PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
01:25PM
03:25PM
07:20PM
09:20PM
11:20PM


Eastern Cineplex - Eastern Plaza, Tawau  [Butiran Sinema]


A Shaun The Sheep Movie: Farmageddon (U) Gold Class
1 Jam 27 Minit, Inggeris
10:30AM
01:50PM
06:50PM
Banglo No. 99 (P13) Gold Class
1 Jam 36 Minit, Melayu
11:15AM
05:30PM
09:35PM
11:50PM
Black Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 35 Minit, Inggeris
12:05PM
03:25PM
08:25PM
10:10PM
11:55PM
The Sacred Riana: Beginning (P13) Gold Class
1 Jam 51 Minit, Indonesia
01:10PM
03:20PM
07:25PM
11:30PM
Salma's Big Wish (P13) Gold Class
1 Jam 29 Minit, Inggeris
10:30AM
03:50PM
07:15PM
Terra Willy (U) Gold Class
1 Jam 30 Minit, Inggeris
12:05PM
05:10PM
08:50PM
Jumanji: The Next Level (P13) Gold Class
2 Jam 3 Minit, Inggeris
10:25AM
12:40PM
01:40PM
02:30PM
02:55PM
05:10PM
06:35PM
07:25PM
08:55PM
09:40PM
11:15PM
11:55PM
Ejen Ali: The Movie (U) Gold Class
1 Jam 37 Minit, Melayu
10:30AM
12:40PM
02:10PM
04:50PM
08:00PM
09:55PM
Kembalinya Anak Iblis (18) Gold Class
1 Jam 25 Minit, Indonesia
10:25PM
Last Christmas (P13) Gold Class
1 Jam 43 Minit, Inggeris
11:55PM
Frozen 2 (P13) Gold Class
1 Jam 44 Minit, Inggeris
10:40AM
12:15PM
03:55PM
05:25PM
Wira (P13) Gold Class
1 Jam 48 Minit, Melayu
05:50PM


** INFORMASI INI TEPAT PADA WAKTU IA DISIARKAN. TERTAKLUK KEPADA PERUBAHAN TANPA NOTIS. PIHAK PAWAGAM BERHAK UNTUK MEMBATALKAN SEBARANG TAYANGAN 30-60 MINIT SEBELUM TAYANGAN BERMULA. PERUBAHAN INI TIDAK AKAN DIPAPARKAN DI LAMAN SESAWANG KAMI
** WAKTU TAYANGAN DI ATAS TERMASUK GSC GOLD CLASS, GSC PREMIERE CLASS, GSC MAXX, GSC ONYX, GSC PLAY+, GSC SCREENX, GSC AURUM, MBO KECIL, MBO BIG SCREEN, MBO PREMIER, MBO MX4D, MBO ONYX, MMCINEPLEXES PLATINUM MOVIE SUITES, TGV LUXE, TGV BEANIEPLEX, TGV INDULGE, TGV FAMILY FRIENDLY, TGV IMAX, TGV DELUXE, TGV ONYX, TGV INFINITY, TGV PRESTIGE, TGV FLEXOUND, TGV DELUXE+, TSR ROYAL, TSR GRAND, TSR PREMIER DAN BONA CINEMAS IMAX.
 
Ticket Pricing Guide
 
 
Anda boleh terus menempah tiket di MBO Cinemas, klik pautan di bawah untuk meneruskan.
Ok      Batalkan
Anda akan keluar dari laman web Cinema Online
Anda boleh terus menempah tiket di TGV Cinemas, klik pautan di bawah untuk meneruskan.
Ok      Batalkan
Anda akan keluar dari laman web Cinema Online
Anda boleh terus menempah tiket di mmCineplexes Cinemas, klik pautan di bawah untuk meneruskan.
Ok      Batalkan
Anda akan keluar dari laman web Cinema Online